تبلیغات
متکازینی ها
 
 
وبلاگ هنر عابدین

یکی از وبلاگهایی که میتوان در زمره بهترین وبهای متکازین دانست ، وبلاگ ارزشمند هنرعابدین می باشد . این وبلاگ توسط برادر ارجمند آقای سید مجتبی مدیریت میشود و الحق والانصاف توانسته به خوبی از عهده ی معرفی روستا برآید . هنرعابدین اوایل آنچنان در مورد این روستا اطلاع رسانی نمی کرد . ولی در پی استقبال خوب و جالبی که از سوی کاربران و مدیران متکازینی در مورد شناساندن روستا انجام گرفته بود این وبلاگ به معرفی تخصصی روستا روی آورد . و خدارا شکر توانست به خوبی در دل بازدیدکنندگان جا باز کند . آسید مجتبی با در اختیار داشتن حجم خوبی از عکسها و اطلاعات از متکازین اطلاعات خوب و فراوانی را در دسترس عموم قرار داده است .یکی از نکات جالب توجه این وبلاگ میتواند نوشتن خاطرات از برادر شهیدش سید عابدین عزیز باشد که با توجه به نگارش قابل توجه اش ، در سایتها و وبلاگهای گوناگون بازنشر شود . این کار می تواند الگویی مناسب برای تمامی وب نویسان باشد که در جهت باز نشر ارزشهای اسلامی و مذهبی در زمینه های ایثار ، شهادت ، فرهنگی و .... مطالب زیبایی بنویسند .

هنرعابدین گهگاه با درج عکسی همگان را در معرفی و بیان توصیفات عکس به یاری می طلبد که با استقبال خوبی هم همراه می شود البته برخی با درج سئوالات و جوابها به درک بهتر موضوع کمک می کنند که لازم است از تمامی نظردهندگان نیر قدردانی شود . معرفی عادات و رسوم سرزمین زیبایمان متکازین از دیگر کارهای ارزنده وبلاگ مذکور میباشد که برخی از آداب به فراموشی سپرده شده اند و بازخوانی خاطرات به زیبایی آن می افزاید .مهمترین ویژگی وب آسید مجتبی حفظ حریم خصوصی افراد است که در قریب به اتفاق مطالب ایشان مشهود می باشد . حتی در درج برخی عکس ها که شاید اشکالی هم نداشته باشد حریم را رعایت می کند . این ویژگی که ان شالله مدنظر تمامی وبنویسان محلی قرار می گیرد جدای از ضرورتش باعث همدلی بیشتر می گردد و نکته ایست که باعث باورپذیر بودن وب میگردد .

معرفی برخی ادوات و وسیله های قدیمی و کاربردی روستاست که شاید نسل جوان روستا با نام و کاربرد آن خیلی آشنا نباشند از دیگر ویژگی های ممتاز هنرعابدین می باشد .

آسید در جهت معرفی هنرهای اصیل روستا از قبیل جاجیم نیز فعالیتهای مفیدی انجام دهده اند .

معرفی برخی چهره های قدیمی و جدید روستا  در جهت شناساندن افراد زحمت کش روستا از کارهای ارزنده وبلاگ می باشد .برای این مدیر فعال و پویای  عزیزمان آرزوی سلامتی و موفقیت داریم .

لازم است از وبسایت پایگاه اطلاع رسانی متکازین و وبلاگ آنچه باید از متکازین بدانی نیز قدردانی کنیم .

ان شالله فرصتی باشد از این دو وبلاگ متکازینی و وبلاگهای دیگر مطلبی بنویسیم .

ان شالله شاهد روزی باشیم که با معرفی هرچه بهتر متکازین ، شاهد ورود گردشگران داخلی و خارجی به این خطه سرسبز و رونق صنایع دستی روستایمان از جمله جاجیم متکازین باشیم .ارسال در تاریخ یکشنبه 17 دی 1391 توسط مدیر وبلاگ