تبلیغات
متکازینی ها
 
 


وبلاگ بسیجی 65 :

"بهتر آن است سانسور گر شوم و حسی که در لحظاتم جاریست واینک که من فقط نگارنده خسته ان هستم تو را به اشتباه نیاندازد! این متن من سانسوریست که خود نمی فهمم!
جنگ سخت من حال! به میانه راه رسیده!حریفم پارچه های سفید را تکان می دهد! ومن هم گهگهداری گول رنگ سفیدی پارچه ها را می خورم!کاش حریفم یک جسم مادی بود و من روزی پنجه در پنجه مبارزه می کردم و پشتش را به زمین میزدم و یک عمر راحت می شدم! افسوس که حریفم از من جان می گیرد!و مرا نابود می کند!
 بدتر از این نمی شد! گذرنامه ام بهشتی شد اما خودم از بهشت جا ماندم!شکی ندارم که خواست خداوند قادر مطلق بر خواست حقیر ضعیف ناچیز بنده مقدم است! اما بر خودم این حق را می دهم که اعتراضم را اعلام کنم! من رسما اعتراض دارم!(فکر می کنم سخت ترین روزهای زندگی  ام در حال سپری شدنه) "


وبلاگ بسیجی 75 :

"پر معنی ترین کلمه "ما" است...آن را بکار ببند.
عمیق ترین کلمه "عشق" است...به آن ارج بنه.
بی رحم ترین کلمه "تنفر" است...از بین ببرش.
سرکش ترین کلمه "هوس" است...بآ آن بازی نکن.
خود خواهانه ترین کلمه " من" است...از ان حذر کن.
ناپایدارترین کلمه "خشم" است...ان را فرو ببر.
بازدارترین کلمه "ترس" است...با آن مقابله کن.
....
تواناترین کلمه "دانش" است...آن را فراگیر.
محکم ترین کلمه "پشتکار" است...آن را داشته باش.
سمی ترین کلمه "غرور" است...بشکنش.
سست ترین کلمه "شانس" است...به امید آن نباش.
شایع ترین کلمه "شهرت" است...دنبالش نرو.
لطیف ترین کلمه "لبخند" است...آن را حفظ کن.
حسرت انگیز ترین کلمه "حسادت" است...از آن فاصله بگیر.
ضروری ترین کلمه "تفاهم" است...آن را ایجاد کن.
سالم ترین کلمه "سلامتی" است...به آن اهمیت بده.
اصلی ترین کلمه "اطمینان" است...به آن اعتماد کن.
بی احساس ترین کلمه "بی تفاوتی" است...مراقب آن باش."

وبلاگ سید متکازینی :

"آل سعود دیگر توانایی نجات آل خلیفه را ندارد
دبیركل جنبش آزادگان بحرین تاكید كرد كه سال جدید میلادی با حركت انقلابی مردم بحرین به دعوت ائتلاف 14 فوریه آغاز شد و رژیم سعودی دیگر نخواهد توانست همتای بحرینی خود را از بحران نجات دهد.
سعید الشهابی اظهار داشت: سال جدید میلادی با جنبش انقلابی مردم بحرین شروع شد كه به دعوت ائتلاف 14 فوریه صورت گرفت و در آن همه نیروها و احزاب شركت كردند.
وی گفت: غرب و افكار عمومی آن از تداوم حمایت بی قید و شرط آمریكا و انگلیس از رژیم بحرین خسته شده است؛ رژیمی كه روزها و ماهها ثابت كرده است قادر به اصلاح خویش نیست و نمی تواند به تعهداتش پایبند باشد.
الشهابی تصریح كرد: این اشتباه است كه آمریكا به عربستان نقشی منطقه ای فراتر از توانش بدهد زیرا رژیم سعودی یك رژیم باثبات نیست و ریاض طرح روشنی برای محافظت از خود ندارد چه برسد به اینكه خواسته باشد از رژیم های دیگر محافظت كند.
وی افزود: رژیم سعودی در داخل با اعتراضات مختلف دسته و پنجه نرم می كند كه این اعتراضات گاهی در منطقه الشرقیه، گاهی در ریاض و گاهی نیز در الجوب شعله ور می شود و علت این اعتراضات نیز سیاست های اشتباهی است كه در جریان آن دهها هزار نفر از شهروندان سعودی بدون محاكمه زندانی شده اند.
الشهابی اظهار داشت: بیش از 80 سال از عمر رژیم آل سعود می گذرد و سران سعودی نتوانسته اند این رژیم را همپای خواسته ها و مطالبات مردم عربستان به روز كرده و متحول كنند... "

وبلاگ هنرعابدین و دانلود فیلم تششع شهیدان شفایی و حسینی :

"بعد از مدت‌ها بالاخره توفیق شد و توانستم فیلم تشییع پیکر شهیدان حسینی و شفایی را در اینترنت بارگذاری کنم. حجم کامل این فیلم 143 مگا بایت بوده و با توجه به حجم بسیار بالای آن قابل دانلود نبود. لذا این فیلم را به پنج قسمت تقسیم کرده و در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهم. پس از دانلود، همه قسمتهای فیلم را در یک پوشه قرار داده و بر روی قسمت اول دابل کلیک کنید.
این فیلم توسط حاج سید حسین باقری و مرحوم نوروزی در آبان ماه 1361 و بصورت خودجوش فیلمبرداری شده است. برای عموی بزرگوار حاج سید حسین باقری آرزوی سلامت و توفیق و برای مرحوم نوروزی غفران الهی را مسئلت داریم.

وبلاگ بی قرار مهدی :

محمّد بن هارون همدانى مى گوید:
پانصد دینار سهم امام بدهكار بوده و از این جهت دلتنگ شده بودم. با خود گفتم: چند باب دكان دارم آنها را به پانصد و سى دینار مى فروشم و پانصد دینار آن را به امام زمان(علیه السلام) تسلیم مى كنم. به خدا قسم! در این مورد با كسى سخنى نگفتم و حرفى نزدم.
امام(علیه السلام) به محمّد بن جعفر نوشته بودند: دكانها را از محمّد بن هارون به عوض پانصد دینارى كه به ما بدهكار است تحویل بگیر.

وبلاگ دفتر امام جمعه سرخرود :

جهت دیدن گزارش تصویری از یادواره ی 188 شهید بخش سرخ رود به وبلاگ مذکور مراجعه فرماید .


نمایی زیبا از روستای متکازین
وبلاگ آنچه باید از متکازین بدانی با درج تصاویری زیبا و خاطره انگیر از متکازین بروز کردند .
جهت دیدن تصاویری که کمتر دیده شده به وب مذکور مراجعه نمایید .

وبلاگ نی نی نیز با دوفیلم جذاب و دیدنی از حرکات سید محمد مهدی بروز کرده است .

برچسب ها: یادواره شهدای سرخرود، متکازین، دانلود فیلم تششع شهدا، شهیدان حسینی و شفایی، تصاویری دیدنی از روستا، بی قرار مهدی،
ارسال در تاریخ یکشنبه 17 دی 1391 توسط مدیر وبلاگ