تبلیغات
متکازینی ها
 
 
وبلاگ سردار شهید سید حمید حسینی :

از مدتها قبل به این فکر بودم که برای ادای دین به شهدای بزرگوار، شروع به ایجاد صفحاتی درباره زندگی نورانی شهدا کنم و این کار را با ایجاد وبلاگ شهید سید عابدین حسینی آغاز کردم. در قدم بعد وبلاگ شهید علیجان شفایی را راه‌اندازی کرده و در حال حاضر توفیقی نصیب بنده شد که در ایام عزای سالار شهیدان، وبلاگ سردار مظلوم شهید سید حمید حسینی را راه‌اندازی نمایم.
در اینجا لازم است از عزیزان بزرگواری همچون حاج سید حسین باقری، مهندس مظاهر غلامی و همچنین نامداران شهید حسینی، آقایان سید حمید حسینی (برادرزاده شهید حسینی) و سید ابراهیم باقری (خواهرزاده شهید حسینی) که دفترچه اطلاعات و تصاویر شهید بزرگوار را در اختیار بنده قرار دادند تقدیر و تشکر نمایم. مسلماً بدون عنایت و کمک این عزیزان، این صفحه ایجاد نمی‌شد.
از شما عزیزان تقاضامندم در صورت امکان، هرگونه اطلاعاتی از شهدا که در راستای نشر ارزشهای شهدا در جامعه می‌توان آنها را منتشر کرد  را برای بنده ارسال بفرمایید تا با نام شما منتشر گردد.برچسب ها: فعالیت وبلاگ، جهاد و شهادت، افتتاح وبلاگ، سردار شهید سید حمید حسینی، شهید حسینی، شهید شفایی، متکازینی ها، شهدای متکازین،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 23 آذر 1391 توسط مدیر وبلاگ