تبلیغات
متکازینی ها
 
 

وبلاگ بی قرار مهدی :

«الحمدُ للهِ الذی جَعَلنَا مِنَ المُتَمَسِّکِینَ بِوِلایَتِ اَمیرِالمُؤمِنین وَ الاَئِمَّةِ عَلَیهِمُ السلام» "
" یا اَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغ ما اُنزِلَ اِلَیكَ مِن رَبّكَ…

غدیر نقطه تلاقی کاروان رسالت با طلایه داران امامت است،
 غدیر نام دیگر شیعه وتشیع است،
غدیر مخاطبانش نه فقط حاضرانش بودند بلکه مخاطب او حاضران و غائبان تا قیامت اند. ......
امام صادق (ع):
روز غدیر روز شادی و خوشحالی است» . الغدیر ، ص « 284

یحب ... ان یلبس المومن انظف ثیابه و افخرها . در روز غدیر لازم است مومن پاکیزه ترین و فاخرترین لباس خود را بپوشد»
. بحارالانوار ، ص 301 «
وبلاگ سیاسی سید متکازینی :

"ظلم اشغالگران در حق مردم مظلوم بحرین
روستایی با جمعیت کمتر از 4 هزار نفر که امروز در نهمین روز محاصره کامل نظامیان آل خلیفه به سر می برد العکر در بحرین ؛غزه ای گمنام
  روستای العکر در بحرین قرار دارد که با جمعیت 4 هزار نفر در نهمین روز محاصره نظامیان آل خلیفه به سر می برد. این روستائیان حتی از ورود آب و غذا هم منع شده اند، تمام رفت و آمدها متوقف شده است و هیچ کس حق ورود یا خروج از این روستای کوچک را ندارد.
ماجرا از این قرار است که چند روز قبل یک نیروی نظامی آل خلیفه در این روستا کشته شد و آل خلیفه ادعا کرد که در یک انفجار تروریستی او را کشته اند. این در حالی است که مردم این روستا می گویند" ما هیچ صدای انفجاری نشنیدیم و ماشین این مزدور بر اثر حادثه تصادف کرده و این فرد کشته شده است".
 بعد از شروع محاصره، حتی اجازه خروج مردم از خانه برای خرید و انجام کارهای اضطراری داده نشده است. در حال حاضر کل مردم در خانه هایشان حبس شده اند و مدارس تعطیل شده است. بر اساس گزارش های واصله، وضعیت بیماران و سالمندان بسیار وخیم است و حتی زنان حامله و افراد اورژانسی را از رفتن به بیمارستان منع کردند.
از روز اول محاصره رهبران سیاسی و فعالان حقوقی و جوانان انقلابی چندین بار تلاش کردند که وارد روستا شوند و حصر را بشکنند که نتیجه ای نداشته است و با برخورد شدید و سرکوبگرانه مزدوران آل خلیفه رو به رو شده اند و منجر به دستگیری و مجروحیت تعداد بسیار زیادی از آنان شده است."


وبلاگ نهاد امامت جمعه چناران :

" امام جمعه محترم چناران با بیان این مطلب درجمع نمازگزاران دبیرستان شهید معافی گفت : خداوند دوست دارد به بهانه های مختلف با او رفاقت ودوستی داشته باشیم ونمازیکی از بهترین راههای رفاقت ودوستی با خداوند است. حجةالاسلام تاجی با اشاره به اینکه شیطان ازدرگاه خداوند رانده شده ودوست دارد دیگران هم رانده درگاه الهی باشند با ترفندها وحیله های مختلف می خواهد ما را از درگاه خداوند دور کند گفت : نماز بهترین وسیله رهایی از حیله های شیطان ونزدیکی به خداوند است ."


برچسب ها: عید غدیر، عیدولایت، مولا علی ع، بحرین، چناران، غدیرخم، سادات،
ارسال در تاریخ چهارشنبه 10 آبان 1391 توسط مدیر وبلاگ