تبلیغات
متکازینی ها
 
 

وبلاگ سید متکازینی :

"اخبار رسیده از مناطق شیعه نشین در شرق عربستان سعودی حاکی از آن است که پروژه بازداشت شهروندان شیعی تحت عناوین مختلف در عربستان ادامه دارد.
در همین راستا بامداد روز گذشته نیروهای امنیتی رژیم آل سعود یک زن عربستانی به نام «أروی بغدادی» را به همراه دو کودکش به نام های «خدیجه» پنج ساله و «أسامه» دو ساله بازداشت و روانه زندان کردند.
خانواده خانم بغدادی پس از بازداشت این سه نفر، با مرکز دفاع از حقوق بشر در عربستان سعودی تماس گرفته و اعلام کردند که اداره اطلاعات شهر جده چند روز پیش تماس گرفت و دستور داد که خانم «أروی بغدادی» به همراه دو کودک خود به این اداره مراجعه کند و در غیر این صورت منزل آنان مورد حمله و بازرسی قرار خواهد گرفت.
خانواده خانم بغدادی افزود: با توجه به اینکه خانم بغدادی دستور آنان را جدی نگرفت، نیروهای امنیتی تهدید خود را عملی کرده و به منزل آنان حمله کرده و هر سه نفر را بازداشت کردند.
گفتنی است خانم «أروی بغدادی» چندی پیش از زندان آزاد شده و به دلیل اینکه رفتار مأموران دولتی و زندان را به اطرافیانش تعریف کرده بود، او را یک بار دیگر بازداشت کردند. وی پس از آزاد شدن از زندان، با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در سایت تویتر از رفتار ضد انسانی نیروهای امنیتی رژیم آل سعود پرده برداشته بود.
وی در این مطلب نوشت: آنان پیش از این نیز پدر، مادر، برادران مرا نیز بازداشت کرده بودند. آنان حتی به خدمتکار منزل ما نیز رحم نکردند و او را بازداشت کرده بودند. آنها چند سال پیش برادرم را نیز تحت عنوان "تروریسم" به شهادت رساندند. سه فرزند برادرم به نام های مصطفی 10 ساله و یاسین 9 ساله و ولید دو ساله نیز بیش از یک ماه است که بدون هیچ اتهام و محاکمه ای در زندان هستند و خبری از آنان نداریم."وبلاگ سید علی محمدی و چکیده ای از مقاله تازه منتشر شده اش :

"در این مقاله سعی شده است از ظرفیت رسانه‌ها به ویژه رسانه ملی در جهت رونق تولیدات داخلی، بهره بگیریم و جامعه را به مصرف تولیدات داخلی تشویق کنیم تا سبب رشد و شکوفایی کالای داخلی شود. در این میان، رسانه‌ها به عنوان ابزاری مفید می‌توانند به بشر یاری برسانند تا با استفاده از آخرین پدیده‌های علمی، زندگی همراه با پیشرفت و موفقیت داشته باشند. "


برای این نویسنده گرامی آرزوی موفقیت و سلامتی داریم.وبلاگ دفتر امام جمعه سرخرود و اهمیت نماز :

"پیامبر اسلام صلّ ا... علیه و آله فرمود : خدای تعالی فرموده است : من تعهدی نسبت به بنده ام دارم که اگر نماز خود را در وقتش بپا دارد او را عذاب نکنم و بی حساب وی را به بهشت ببرم ( کنز العمال حدیث 19036 )
پیامبر اکرم صل ا... علیه و آله : جایگاه نماز در دین مانند جایگاه سر در بدن است ( کنز العمال 18972 )
حضرت علی علیه السّلام : اگر نمازگزار بداند چه اندازه مشمول جلال الهی است هرگز راضی نمی شود که سر از سجده بردارد ( میزان الحکمه جلد 5 صفحه 379 ).
حضرت رضا علیه السّلام : همانا نماز بهترین و برترین عبادت نزد خداوند است.شما را به نماز و حفظ آن سفارش می کنم. همانا نماز بهترین عمل و پایة اساسی دین شماست.
نماز جمعه که نمایشی از قدرت سیاسی و اجتماعی اسلام است باید هرچه شکوهمند تر و پُر محتواتر اقامه شود ( امام خمینی ره )
نماز جمعه یکی از پایه های اساسی حفظ نظام اجتماعی و مهمترین عامل حفظ روحیة ایمان مردم است (مقام معظم رهبری )
***   ***   ***
نماز جمعه قبل از هر چیز یك عبادت بزرگ و مستجی است و اثر عمومی عبادت را كه تلطیف روح و جان و شستن دل از آلودگیهای گناه و زدودن زنگار معصیت از قلب می‌باشد، در بر دارد.
و اما از نظراجتماعی سیاسی، یك كنگره عظیم هفتگی است كه بعد از كنگره حج بزرگ‌ترین اجتماع اسلامی شمرده می‌شود. در حقیقت اسلام سه اجتماع بزرگ و مهمی دارد: اجتماعات روزانه كه در نماز جماعت‌ها حاصل می‌شود؛ اجتماعات هفتگی كه در مراسم نماز جمعه بدست می‌آید و اجتماع حج كه در كنار خانه خدا هرسال یكبار انجام می‌گیرد..."وبلاگ دریچه ای رو به فردا با چند عکس بروز کردند :

تولد آسیدمبین جبارزاده را به مدیر محترم تبریک میگوییم.
قدمش پرخیر و سعادت. در پناه خدای متعال

و عکسی از مزار مطهر مرحوم حجه الاسلام جباری -گل آقا عمو عزیز -

گل آقا عمو


وبلاگ نقطه نوشت :

"وقتی مادرت را محرم خود ندانی
هیچ کس را محرم خود ندان

+مخصوصا آنها که یواشکی یار انتخاب میکنند و گمان دارند یار است"


برچسب ها: فضیلت نماز و نمازجمعه، سیدعلی محمدی متکازینی، مقاله تولیدملی رسانه ملی، سیدمبین جبارزاده، عکس مزار حجه الاسلام گل آقاجباری،
ارسال در تاریخ جمعه 17 شهریور 1391 توسط مدیر وبلاگ